column

Вступ до Братерства

Яким Вимогам має відповідати Людина, яка сподівається вступити до Всесвітнього Братерства? tumblr_md906j4D6j1ri8lxso1_1280
Двері майстерень Давнього і Споконвічного Масонського Статуту Мемфіс-Міцраім відкриті для всіх людей без різниці статі, раси, віросповідання, політичних переконань, філософських поглядів, громадянства, соціального стану, економічного добробуту. Наш Статут не пов’язаний з будь-якою релігією, яким соціальним чи політичним рухом і не залежить ні від одного з них.

Наша Конституція постулює, що «Давній і Споконвічний Статут МемфісаМіцраіма є Статут духовний, який передбачає віру в Великого Архітектора Всесвіту». Ритуали Статуту уточнюють, що крім віри в існування Вселенського Розуму, який в різних релігіях іменується Богом, а в масонстві Великим Архітектором Всесвіту, кандидату слід також визнавати безсмертя людської душі. Загальний Регламент нашого Ордену так визначає умови прийому: «Ніхто не може бути прийнятий до числа вільних каменярів до досягнення 21 року, якщо він (вона) не є луфтоном, тобто сином (дочкою) масона Для того, щоб бути прийнятим в число вільних мулярів необхідно мати свободу дій, достатню освіту, бути людиною вільною і Доброї Волі (Good Will)».

Чи повинен я чекати доки буду запрошений для вступу в масонство або я можу проявити власну ініціативу?
Масонство не є сектою чи місіонерської організацією і не вербує своїх членів у суспільстві. Масонський принцип – не агітувати прихильників. Навіть якщо поряд з Вами наш брат, він не має права запросити Вас в Орден.
Якщо він вважає, що Ви могли б стати хорошим кандидатом він може
лише натякнути про свій зв’язок з масонством, не більше того. Решта за Вами. Тому розумно було б за наявності бажання шукати шляхи налагодження зв’язку з Братством, а потім діяти за обставинами. Наприклад, зараз Ви перебуваєте на нашому сайті, і Вашій увазі тут представлена ??контактна інформація. Решта – за Вами.
Я хотів би стати масоном. Що мені робити?
Якщо Ви знаєте когось із масонів, зверніться до нього. Якщо ні, то рекомендуємо Вам звернутися в Національне Святилище України Давнього Статуту Мемфіс Міцраїм через електронну пошту на нашому сайті
mason.ukr@gmail.com.

Будьте готові надати про себе докладну інформацію. Просимо Вас зрозуміти, що бути масоном важко. Величезне число вимог пред’являє до людини це високе звання, і потрібно знайти в собі сили відповідати йому. Будь ласка, перед рішенням подати прохання про вступ до Масонство серйозно обміркуйте, чи готові Ви на цю працю, єдиною нагородою за який буде духовна підтримка братів.

Звичайний порядок посвячення передбачає, що кандидат пише петицію. З ним розмовляють не менше трьох братів-майстрів. Після цього питання обговорюється керівництвом Ложі, а якщо кандидат не може представити братів-рекомендаторов, то його питання обговорюється в керівництві Святилища. Після цього Ложа розглядає кандидатуру претендента. При винесенні позитивного рішення кандидат допускається до опитування “під пов’язкою”. Кандидат запрошується в Ложу, де під час урочистих ритуальних робіт він із зав’язаними очима вводиться в збори і члени Ложі задають належні питання. Пізніше члени Ложі обговорюють питання ще раз і приймають остаточне рішення.

Кандидатура вважається відхиленою, якщо хоча б три члени Ложі проголосували проти. Однак навіть якщо один або два члени Ложі висловилися проти кандидата, це може значно відкласти в часі посвячення. У разі прийняття позитивного рішення кандидату повідомляється дата та час посвяти. Вся процедура може зайняти кілька місяців.

У мене немає рекомендувачів. Чи можу я стати масоном?
Так. Але в цьому випадку процедура прийому буде дещо ускладнена. Вам доведеться пройти більше співбесід і ми не приховуємо – про Вас будуть наводитися довідки.

Чи є якісь обов’язки, платежі пов’язані з перебуванням у масонстві?
Так. Ложі несуть витрати і мають потребу у фінансах. Зазвичай масон платить щорічний внесок. При посвяченні в перший градус масон платить також разовий вступний внесок. Ложа враховує вартість проживання в даному місті, труднощі економічної ситуації, поточні потреби самої Ложі. Сума внеску встановлюється в межах, посильних для брата. Однак ця сума відчутна і не є символічною.
Щоб мати можливість вивчити Вашу кандидатуру, ми будемо вдячні, якщо Ви нам надішлете такі документи:
– Вашу адресу і номер телефону,
– Резюме (із зазначенням місця і дати народження),
– Лист у вільній формі, де пояснено Ваше бажання вступити у Всесвітнє Братерство.

Це можна вчинити одним з трьох або декількома способами:

– Дані документи Ви можете надіслати на наш Еmail: mason.ukr@gmail.com

– Чи заповнити анкету за цим посиланням – АНКЕТА

– Або використовувати наведену нижче форму.

I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry. See our privacy policy to learn more how we use data.
 

Я, вільний і доброї волі, раніше не перебував у місцях ув’язнення за злочини проти честі й моралі, прошу про прийом до Всесвітнього Братства Вільних мулярів.

2bc0ed60

freemasons_ed

egypt4

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>