column

Історія

finalsmall2“Нам достаточно знать то, чему учит масонство, а именно, что полностью мы не умрем;
что душа, или дух, разумная и мыслящая часть нашей сущности, и есть мы сами, и она не подвержена разложению и смерти. Она обладает простейшей структурой и не умирает при смерти физического тела. Она способна обрести бессмертие. Также она способна развиваться и совершенствоваться, расширять свои горизонты познания вещей и явлений Божественного мира, становиться все лучше и мудрее, а следовательно, все более и более заслуживать бессмертия. А посему развивать свою душу, помогать окружающим и всему роду людскому так же совершенствовать их души, – достойнейшее устремление и высочайшая доблесть, к которым только мы способны стремиться в этой мимолетной и несовершенной жизни.”
Альберт Пайк, “Мораль и Догма”, ч. 32, “Верховный Князь царственной тайны”

Перший Орден зявився в часи Тутмоса III у давньому Єгипті. Є і більш точна дата – перший з’їзд жерців, які ухвалили створити Орден, відбувся з 28 березня по 4 квітня 1484 до нової ери. Остаточне рішення було прийнято 1 квітня, тому і сьогодні цей день таємно святкується в багатьох ложах.
Перший «призов» Ордена склали 12 осіб – 9 чоловіків і 3 жінки. Приблизно такий самий розклад фігурує в легенді про Хірама – 9 хороших підмайстрів і 3 «поганих». Поверхневі коментатори вважають, що це символізує 12 місяців року, серед яких 3 «поганих» – зимових …
Їм-то і невтямки, що в Єгипті зимові місяці набагато приємніше літніх, а ось влітку там може бути справжнє пекло … Жінки дійсно символізували собою зимові місяці – але не в поганому, а у доброму сенсі – це саме той час, коли буває достатньо води на Близькому Сході. А хто, як не жінка (символізує воду), дає нам життя?
До речі, вже тоді склалася традиція приймати жінок в члени Ордена.
Правда, враховуючи традиційну жіночу балакучість, це право дарувалось тільки самим надійним. У перший орден увійшли: дружина самого Тутмоса III, відома під ім’ям «Мене», дружина одного з братів, а також родичка одного з фараонів попередньої династії.
Яку ж організацію взяли за зразок ці перші брати і сестри? Ніякого секрету тут немає, це знають сучасні масони.
За зразок були взяті так звані «школи Осіріса» – організації жерців, служителів цьому єгипетському божеству.
У 1482 році до н. е.., через 2 роки після створення, в Ордені вже налічувалося 39 осіб. Вони регулярно збиралися в одному з храмів міста Карнак, де Тутмос III спорудив два обеліски, – ці обеліски напевно нагадають вам про колони масонського Храму … (Подивитись на велич Храму через Гугл-Земля)

З того часу сталось багато подій, але посвята і Царське мистецтво Волею Всевишнього були передані нам через тисячі років і ми передамо їх далі.

finalsmall2

 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>